A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Różnego rodzaju imprez, jak na nasze prowincjonalne miasto jest sporo dlatego serdecznie apeluję do organizatorów by zglaszali je z lekkim wyprzedzeniem najlepiej do Wydz. Kultury UM, ktory powinien wydawać miesieczny informator kulturalny i takze dwutygodniowy by nie sposób bylo o fajnym koncercie dowiedzieć sie po fakcie. Poza tym warto unikać jezeli mozna pokrywania sie terminów imprez, wernisarzy itp. W ub. roku najpopularniejszym terminem byla godz. 18.00 w czwartek, nieraz byly cztery imprezy naraz. Ale od czego mamy Wydz. Kultury.
spokojnie, lada dzień pani Sielewicz przestanie szefować kulturze i pan Nowiński wprowadzi rządy twardej ręki
informacje o tym koncercie na samym portelu pojawiły się dwa razy; )
Żałuję, że nie mogłam przyjść. .A basista nieziemski; )
Narodziny dobrej elbląskiej kapeli. Niektóre kawałki mógłbym puścić na swoich głośnikach, z przyjemnością; ) szczere gratulacje.
a ja mam nadzieję, że już przez dłuższy czas nie będą grać w elblągu - chautura za 5 groszy phiii
A ja uważam, że jest to najlepiej zapowiadający się elbląski zespół na przestrzeni kilku ładnych lat. Taka bida była. w końcu coś :) Nagrajcie coś. Będzie miał kto tego słuchać. gwarantuje; )
Kolego wyżej. Chyba nie byłeś na ich koncercie skoro tak piszesz :) poza tym jeżeli wypowiadasz się na forum publicznym to polecam Ci zajrzeć do słownika ortograficznego; )
Piszę odnośnie "chautury" kolegi oczywiście :) MW rocks! pozdrawiam was chłopaki i również czekam na jakieś demko :)
Zmieńcie wokal!