UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Różnego rodzaju imprez, jak na nasze prowincjonalne miasto jest sporo dlatego serdecznie apeluję do organizatorów by zglaszali je z lekkim wyprzedzeniem najlepiej do Wydz. Kultury UM, ktory powinien wydawać miesieczny informator kulturalny i takze dwutygodniowy by nie sposób bylo o fajnym koncercie dowiedzieć sie po fakcie. Poza tym warto unikać jezeli mozna pokrywania sie terminów imprez, wernisarzy itp. W ub. roku najpopularniejszym terminem byla godz. 18.00 w czwartek, nieraz byly cztery imprezy naraz. Ale od czego mamy Wydz. Kultury.