UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja uważam, że jest to najlepiej zapowiadający się elbląski zespół na przestrzeni kilku ładnych lat. Taka bida była. w końcu coś :) Nagrajcie coś. Będzie miał kto tego słuchać. gwarantuje; )
A ja uważam, że jest to najlepiej zapowiadający się elbląski zespół na przestrzeni kilku ładnych lat. Taka bida była. w końcu coś :) Nagrajcie coś. Będzie miał kto tego słuchać. gwarantuje; )