UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Narodziny dobrej elbląskiej kapeli. Niektóre kawałki mógłbym puścić na swoich głośnikach, z przyjemnością; ) szczere gratulacje.

Sesja

Anuluj