UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Narodziny dobrej elbląskiej kapeli. Niektóre kawałki mógłbym puścić na swoich głośnikach, z przyjemnością; ) szczere gratulacje.
Sesja
Narodziny dobrej elbląskiej kapeli. Niektóre kawałki mógłbym puścić na swoich głośnikach, z przyjemnością; ) szczere gratulacje.
Sesja