UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolego wyżej. Chyba nie byłeś na ich koncercie skoro tak piszesz :) poza tym jeżeli wypowiadasz się na forum publicznym to polecam Ci zajrzeć do słownika ortograficznego; )
Kolego wyżej. Chyba nie byłeś na ich koncercie skoro tak piszesz :) poza tym jeżeli wypowiadasz się na forum publicznym to polecam Ci zajrzeć do słownika ortograficznego; )