UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolego wyżej. Chyba nie byłeś na ich koncercie skoro tak piszesz :) poza tym jeżeli wypowiadasz się na forum publicznym to polecam Ci zajrzeć do słownika ortograficznego; )


Anuluj