UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Różnego rodzaju imprez, jak na nasze prowincjonalne miasto jest sporo dlatego serdecznie apeluję do organizatorów by zglaszali je z lekkim wyprzedzeniem najlepiej do Wydz. Kultury UM, ktory powinien wydawać miesieczny informator kulturalny i takze dwutygodniowy by nie sposób bylo o fajnym koncercie dowiedzieć sie po fakcie. Poza tym warto unikać jezeli mozna pokrywania sie terminów imprez, wernisarzy itp. W ub. roku najpopularniejszym terminem byla godz. 18.00 w czwartek, nieraz byly cztery imprezy naraz. Ale od czego mamy Wydz. Kultury.