34
30.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co Ty byłeś na koncercie Pjur Viżyn? nie ten koncert stary :)
powiedzmyzemamracje (2011.01.31)

info

0  
  0
Wokal nieczytelny i przebarwiony.
(2011.01.31)

info

0  
  0
Mi się tam bardzo podobało!! A najbardziej gitarzysta i basista takie słodkie chłopaki :) Kocham was!! :*
zlota (2011.01.31)

info

0  
  0
Ńje ma lipy!!
(2011.01.31)

info

0  
  0
Wokal rzeczywiście powinien być doszlifowany ale barwa mi się podoba. I zgadzam się Mulled Wine to bardzo dobry zespół jakiego na elbląskiej scenie nie było. Działajcie dalej a moim zdaniem sukces to kwestia czasu.
(2011.02.01)

info

0  
  0
Wokalista ma ciekawą barwę i zmiana byłaby wielkim błędem. Ale jeśli chodzi o wspomniane "Pjur Viżyn" to zmianę wokalu jak najbardziej polecam :)
Me_Ana (2011.02.01)

info

0  
  0
cholipka drugi Clapton nam tu rośnie w Elblągu tylko ze przystojniejszy; ) pozdro dla guitarzysty MW koncert magiczny
niewiadoma (2011.02.01)

info

0  
  0
wokal - pospiewasz jeszcze jakis czas i bedzie czad, podoba mi sie bardzo. i pasujesz do muzyki. mw trzymam za was kciuki
dziekizakoncert (2011.02.01)

info

0  
  0
Ten 'nieznajomy' to ni kto inny jak basista Five of Green, Lukas :) Fakt faktem, że nie podali imion, ale zawsze można wejść a strone zespołu na facebook'u albo na myspace :) Ja się ogromnie cieszę, że mogłam być na takim koncercie i ręczę za chłopaków bo dają z siebie wszystko i traktują swoją robotę bardzo poważnie.
(2011.02.02)

info

0  
  0
Z chęcią wysłuchałam kolejny raz chłopaków :) A tutaj jest kolejna kapelka rodem z naszego miasta, i chłopaki też dość poważnie podchodzą do tematu (choc chyba bardziej nostalgicznie, czy jak to ująć ;), całkiem ciekawie w mieście zaczyna się dziać: http://www.youtube.com/watch?v=YuJgSnxqRm0
Bloguevara (2011.02.06)

info

0  
  0