56
09.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Beznadziejna lokalizacja imprezy cała oprawa ma też wiele do życzenia. Mam nadzieje że za rok ta zacna impreza nie będzie trącała prowincją jak w tym roku.
(2011.01.11)

info

0  
  0
Panie Dariuszu, Kazamaty już nie istnieją tak jak pamięć że organizował Pan orkiestrę. .. Z Pańskiej wypowiedzi można wywnioskować ze sam Pan wszystko zrobił, to w przyszłym roku będzie miał Pan okazje się wykazać i wtedy zobaczymy kto powie "a nie mówiłem". stanie Pan na czele szczekającego sztabu. Wstyd że ktoś kto sam wie ile to pracy i poświęcenia wymaga krytykuje ciężką pracę tegorocznego elbląskiego sztabu, któremu najprawdopodobniej uda się ustanowić nowy rekord zebranych pieniędzy. Ale oczywiście gdyby Pan to zorganizował to z pewnością było by jeszcze więcej prawda? Trochę mniej zadufania w sobie! Proszę wybaczyć ale jeden Bocian WOŚP-u nie czyni!
Hał Hał Hał (2011.01.11)

info

0  
  0
Jeżeli już ktoś adresuje wpis do mnie imiennie to wypadałoby się podpisać. Wtedy odpowiedziałbym merytorycznie. Na hał hały trudno odpowiadać a szczekać nie potrafię.
DB (2011.01.12)

info

0  
  0
ty, haha. Pan Bocian jak nikt ma prawo krytykować, bo doskonale wie jak się takie cos robi i co najważniejsze - robić potrafi. A rekord zebranych pieniędzy to jest co roku :P
anty centrum wolontariatu (2011.01.12)

info

0  
  0
gdyby potrafil to robic robil by to nadal. w dupi bylicie gowno widzieliscie a orkiestra sie udala a jak ktos ma jakies ale to niech za rok zrobi lepsza.
Kar (2011.01.12)

info

0  
  0
Masz rację. Jestem ciekawa czy w przyszłym roku ktoś będzie chętny do organizacji WOŚP. Super że pobiliśmy rekord. Brawa dla wszystkich o dobrych serca, a tym co narzekają: niech sami robią sobie WOŚP-a i wtedy my to skrytykujemy.
patrycja250811 (2011.01.12)

info

0  
  0