UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację. Jestem ciekawa czy w przyszłym roku ktoś będzie chętny do organizacji WOŚP. Super że pobiliśmy rekord. Brawa dla wszystkich o dobrych serca, a tym co narzekają: niech sami robią sobie WOŚP-a i wtedy my to skrytykujemy.
patrycja250811