UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Dariuszu, Kazamaty już nie istnieją tak jak pamięć że organizował Pan orkiestrę. .. Z Pańskiej wypowiedzi można wywnioskować ze sam Pan wszystko zrobił, to w przyszłym roku będzie miał Pan okazje się wykazać i wtedy zobaczymy kto powie "a nie mówiłem". stanie Pan na czele szczekającego sztabu. Wstyd że ktoś kto sam wie ile to pracy i poświęcenia wymaga krytykuje ciężką pracę tegorocznego elbląskiego sztabu, któremu najprawdopodobniej uda się ustanowić nowy rekord zebranych pieniędzy. Ale oczywiście gdyby Pan to zorganizował to z pewnością było by jeszcze więcej prawda? Trochę mniej zadufania w sobie! Proszę wybaczyć ale jeden Bocian WOŚP-u nie czyni!

Hał Hał Hał

Anuluj