UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Masz rację. Jestem ciekawa czy w przyszłym roku ktoś będzie chętny do organizacji WOŚP. Super że pobiliśmy rekord. Brawa dla wszystkich o dobrych serca, a tym co narzekają: niech sami robią sobie WOŚP-a i wtedy my to skrytykujemy.

patrycja250811