UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli już ktoś adresuje wpis do mnie imiennie to wypadałoby się podpisać. Wtedy odpowiedziałbym merytorycznie. Na hał hały trudno odpowiadać a szczekać nie potrafię.

DB

Anuluj