UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli już ktoś adresuje wpis do mnie imiennie to wypadałoby się podpisać. Wtedy odpowiedziałbym merytorycznie. Na hał hały trudno odpowiadać a szczekać nie potrafię.
DB
Jeżeli już ktoś adresuje wpis do mnie imiennie to wypadałoby się podpisać. Wtedy odpowiedziałbym merytorycznie. Na hał hały trudno odpowiadać a szczekać nie potrafię.
DB