UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Dariuszu, Kazamaty już nie istnieją tak jak pamięć że organizował Pan orkiestrę. .. Z Pańskiej wypowiedzi można wywnioskować ze sam Pan wszystko zrobił, to w przyszłym roku będzie miał Pan okazje się wykazać i wtedy zobaczymy kto powie "a nie mówiłem". stanie Pan na czele szczekającego sztabu. Wstyd że ktoś kto sam wie ile to pracy i poświęcenia wymaga krytykuje ciężką pracę tegorocznego elbląskiego sztabu, któremu najprawdopodobniej uda się ustanowić nowy rekord zebranych pieniędzy. Ale oczywiście gdyby Pan to zorganizował to z pewnością było by jeszcze więcej prawda? Trochę mniej zadufania w sobie! Proszę wybaczyć ale jeden Bocian WOŚP-u nie czyni!
Hał Hał Hał