UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdyby potrafil to robic robil by to nadal. w dupi bylicie gowno widzieliscie a orkiestra sie udala a jak ktos ma jakies ale to niech za rok zrobi lepsza.
Kar
gdyby potrafil to robic robil by to nadal. w dupi bylicie gowno widzieliscie a orkiestra sie udala a jak ktos ma jakies ale to niech za rok zrobi lepsza.
Kar