UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdyby potrafil to robic robil by to nadal. w dupi bylicie gowno widzieliscie a orkiestra sie udala a jak ktos ma jakies ale to niech za rok zrobi lepsza.

Kar

Anuluj