UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowni Laureaci, gratuluję Wszystkim, a szczególnie ciepło panu Andrzejowi Soi. Moim zdaniem przynaleznosć partyjna w tych okolicznosciach jest sprawą drugorzędną. SP 1 jest od kilkunastu lat bardzo porządnie zarzadzana, czego poprzednie władze miasta nie zauważały, wydaje się, że niestety z premedytacją.


Anuluj