UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
żenada, popsuję wam to dobre samopoczucie, nagradzani są sami swoi, nawet radni a na to nie pozwala regulamin. Udawanie, że kogoś nagradzacie opluwając go cały czas, to żenada. Chcieliście sobie popatrzeć na Słoninę i jego upokorzenie, to nie fer proszę Państwa. A większość na sali to jego pseudo przyjaciele i też warto to przypomnieć
zatroskany