UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Och widzę tow. Zatroskany, że koniecznie dopominasz się wystawienia rachunku za 60 lat ekstraordynaryjnej rzeczywistości - czy o to chodzi? Przyszłe pokolenia zapewne to zrobią, bo my nie mamy jeszcze należytego dystansu do tego, czym nas karmiono twierdząc, że to najwyższyj sort. Na szczęście nie we wszystkich główkach był podatny grunt. I to by było na tyle.

MiejscowyAborygen