A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego FORMACJA LOTOS JANTAR na uroczystości składa się tylko z dwóch par, w tym z młodego Czyżyka ?
Trener z pewnością nie miał ochoty powiadomić innych par. Gdyby to był pokaz to nie byłoby zmiłuj się.
To nasz Prezydent i proszę nie obrażać Prezydenta drogi panie.
2,5 pary w tym dwóch Czyżyków !!!
Kto nie wierzy, niech posłucha!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=ehg5GM1A4uI&feature=related
Pan Soja nagrodę????!!!!! to ten co ma być Naczelnikiem Wydz. Ośw. No musiał dostać nagrodę, bo to będzie atut aby wygrać konkurs na naczelnika. Dodam, że fikcyjny konkurs, /zresztą jak wszystkie konkursy/ bo z góry założono kto nim zostanie, przecież już na początku po wyborach mówiono, że Soja jest kandydatem na naczelnika. Szkoda tylko tych co złożyli dokumenty i łudzą się, że ich wybiorą.
nagrodzeni to prawie sami po kiedy sie tak zasłużyli?????, oj po teraz sobie porządzi !!!!!
co ma Po do tych nagród? jestescie śmieszni.
Ten koncert to byl beton, laureaci w wiekszosci chyba nie spojrzeli w lustra zanim staneli na scenie w tych przebraniach, bo eleganckim ubraniem nie mozna bylo tego nazwac. Panie Soja- jesli bedziesz naczelnikiem to zainwestoj w garnitury.
"zjawiskowy, przepiękny koncert motion trio i eok, brawo dla pomysłodawczyni, brawo pani bożeno" -przeciez tu nie ma za co chwalic, lipa jak co roku, moze nagrodzeni wydaja sie bardziej na miejscu, no i slonina to dopiero zjawisko. ciekawe czemu pani bozena nie doradzila mu zeby przyszedl? hehe