UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielbiciel-no cóż ,masz racje .Przezimowal ,aż dziw ,ze go "nie namierzyli ",hehe: http://www.youtube.com/watch?v=6MRMGH9yNtc

Duperelek

Anuluj