UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielbiciel-no cóż ,masz racje .Przezimowal ,aż dziw ,ze go "nie namierzyli ",hehe: http://www.youtube.com/watch?v=6MRMGH9yNtc
Duperelek
Wielbiciel-no cóż ,masz racje .Przezimowal ,aż dziw ,ze go "nie namierzyli ",hehe: http://www.youtube.com/watch?v=6MRMGH9yNtc
Duperelek