UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odpalenie choinki przez prezydenta Elblag mialo byc odwolane ,ale...jednak udalo sie ja odpalic wraz z bylym juz preziem Slonina ,patrz film ; http://www.youtube.com/watch?v=Nx_eq3jo56k&feature=related

kabaret Elblongier

Anuluj