UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odpalenie choinki przez prezydenta Elblag mialo byc odwolane ,ale...jednak udalo sie ja odpalic wraz z bylym juz preziem Slonina ,patrz film ; http://www.youtube.com/watch?v=Nx_eq3jo56k&feature=related

kabaret Elblongier