A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Myslalem, ze strazacy maja czerwone sprzety a nie zolte; -)
widziałam to. ! ten budynek jest koło mnie ! Masakra, współczuje rodzinie co sie paliło mieszkanie !. .na same święta; O
Ale mam święta. .. Eh. .. A klatka 16 jakby co
a może ktoś coś widział wcześniej, proszę o wypowiedź. ..
Byłam tam na miejscu obserwowałam cały przebieg zdarzeń i uważam że była to dosyć trudna akcja niestety przyczyna nieznana
jak napisal ktos wyzej panowie chcieli sobie ulatwic robote i palnikiem gazowym do papy termo sobie pomagali to trza miec czerep zje bunny
Może w końcu ta tragedia otworzy oczy odpowiednim służbom i władzom miasta na brak dojazdu do klatek budynków nr 14,15,16 - bo wielokrotne monitowanie do tej pory nie przyniosło rezultatu. Czy musi wydarzyć się kolejna tragedia aby rozwiązać problem?
Znajomy który ma sklep na Bałuckiego mówił że POLICJA nie blokowała wjazdu na Bałuckiego i każdy mógł tam wjechać.
Winowajca jest właściciel firmy remontowej, który by zaoszczędzić czasu i siły pomógł sobie palnikiem gazowym, aby roztopić lód zalegający na dachu. Całe szczęście w nieszczęściu, że strażacy mogli wykorzystać podnośnik w/w firmy do gaszenia pożaru. I tutaj obnażył się problem z drogą p. pożarową. Kompletny brak dojazdu
dla ciężkiego sprzętu. Tak niestety się u nas projektuje a ktoś te projekty zatwierdza. Czas na zmiany kadrowe w UM i to w 90%. Czas postaci woskowych przeminął.
P. S.
Podziekowania za ciężką i skuteczną pracę dla Straży Pożarnej.
Z tego co wiem podnosnik byl z wynajmu i nie nalezy do firmy remontowej. A tak poza tym to wszystko sie zgadza. Brak wyobrazni i tragedia gotowa. Wspolczucie dla mieszkancow.