UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co wiem podnosnik byl z wynajmu i nie nalezy do firmy remontowej. A tak poza tym to wszystko sie zgadza. Brak wyobrazni i tragedia gotowa. Wspolczucie dla mieszkancow.

poinformowany

Anuluj