UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tego co wiem podnosnik byl z wynajmu i nie nalezy do firmy remontowej. A tak poza tym to wszystko sie zgadza. Brak wyobrazni i tragedia gotowa. Wspolczucie dla mieszkancow.
poinformowany
Z tego co wiem podnosnik byl z wynajmu i nie nalezy do firmy remontowej. A tak poza tym to wszystko sie zgadza. Brak wyobrazni i tragedia gotowa. Wspolczucie dla mieszkancow.
poinformowany