UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widziałam to. ! ten budynek jest koło mnie ! Masakra, współczuje rodzinie co sie paliło mieszkanie !. .na same święta; O
Nati .; )
widziałam to. ! ten budynek jest koło mnie ! Masakra, współczuje rodzinie co sie paliło mieszkanie !. .na same święta; O
Nati .; )