UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może w końcu ta tragedia otworzy oczy odpowiednim służbom i władzom miasta na brak dojazdu do klatek budynków nr 14,15,16 - bo wielokrotne monitowanie do tej pory nie przyniosło rezultatu. Czy musi wydarzyć się kolejna tragedia aby rozwiązać problem?
wr