UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może w końcu ta tragedia otworzy oczy odpowiednim służbom i władzom miasta na brak dojazdu do klatek budynków nr 14,15,16 - bo wielokrotne monitowanie do tej pory nie przyniosło rezultatu. Czy musi wydarzyć się kolejna tragedia aby rozwiązać problem?

wr

Anuluj