UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Winowajca jest właściciel firmy remontowej, który by zaoszczędzić czasu i siły pomógł sobie palnikiem gazowym, aby roztopić lód zalegający na dachu. Całe szczęście w nieszczęściu, że strażacy mogli wykorzystać podnośnik w/w firmy do gaszenia pożaru. I tutaj obnażył się problem z drogą p. pożarową. Kompletny brak dojazdu dla ciężkiego sprzętu. Tak niestety się u nas projektuje a ktoś te projekty zatwierdza. Czas na zmiany kadrowe w UM i to w 90%. Czas postaci woskowych przeminął. P. S. Podziekowania za ciężką i skuteczną pracę dla Straży Pożarnej.
były sąsiad