UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może w końcu ta tragedia otworzy oczy odpowiednim służbom i władzom miasta na brak dojazdu do klatek budynków nr 14,15,16 - bo wielokrotne monitowanie do tej pory nie przyniosło rezultatu. Czy musi wydarzyć się kolejna tragedia aby rozwiązać problem?

wr