42
13.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
skoro cię strach ogarnia, to nie patrz:> założę się, że jego i tak nie obchodzi twoje zdanie:P
podpisana:> (2010.12.13)

info

0  
  0
Kto nie lubi Acidów niech ssie.
Acid Power (2010.12.13)

info

0  
  0
ACID GRAĆ, KU*WA MAĆ! :D to nic, że starzy, ale power mają ciągle - dzięki im za to!
power of acid (2010.12.13)

info

0  
  0
lamusy, patalachy i obrzepaly - juz nikt ich nie chce wiec do wioski co sie elblag nazywa przyjechali - tu mlodziez jest zacofana o 10 lat
(2010.12.13)

info

0  
  0
jakie debile ci zazdrosnicy z elblazkowa. .. acidy graja chyab wszedzie gdzie ich ktos zaprosi. nie wierze ze sami sie tutaj pchali. .. oni wala co i ruch wielkie sztuki dla tysiecy ludzi w wawie i wrocku itp swoje juz zrobili i zarobili robia to chyba od 20 lat i maja z tego radoche. .wasze pisane bzdur nie zmieni faktu ze nadal beda to robic i miec radosc z tego, a fanow maja.
(2010.12.13)

info

0  
  0
guzik prawda - jezdza po prowincjonalnych miescinach bo nigdzie indziej juz ich nie chca ---> niech spadaja na emeryture albo ida grac do arki noego
(2010.12.13)

info

0  
  0
brudasy!!!!! umyjcie sie!!!!
Normlany (2010.12.13)

info

0  
  0
panie normalny sam sie umyj; ) statystyczny "brudas" częściej sięga po mydło niż ty. .a acidzi od 20 lat grają wszędzie, gdzie się da. .czy to metalmania, wośp, czy juwenalia, czy kto co tam jeszcze wymyśli i jakoś po frekwencji drodzy zazdrośnicy nie widać, żeby byli olewani, czy nielubiani:) więc nie macie co się pocić i przegrzewać mózgownic w wypisywaniu bzdurnych komentarzy, bo i tak nikt was na poważnie nie weźmie:) powracająć do koncertów ACID, to pitolicie drodzy państwo, że nigdzie ich nie chcą. .przykład? bodajże 2krotnie złoty bączek na woodstocku, fryderyki, bla bla. .a i na obecnej trasie koncertowej zachaczyli o Londyn i Dublin:) więc zatkajcie dzioba i swoje frustracje i zazdrości wyładujcie w samotności:P
acid maniac:) (2010.12.13)

info

0  
  0
Acid - flagowy okret polskiego rocka i metalu. Powinnismy sie cieszyc ze jakies 4 lata temu zauwazyli Elblag i dopisali go do listy miast obejmujacej ich trasy koncertowe. A stalo sie to dzieki wlascicelowi Edenu, ktoremu zalezalo na sciagnieciu ich do siebie. Long Live Acid!!!
barmy army (2010.12.14)

info

0  
  0
Szkoda, że nie zagrał żaden lokalny support:/
(2010.12.14)

info

0  
  0