UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Acid - flagowy okret polskiego rocka i metalu. Powinnismy sie cieszyc ze jakies 4 lata temu zauwazyli Elblag i dopisali go do listy miast obejmujacej ich trasy koncertowe. A stalo sie to dzieki wlascicelowi Edenu, ktoremu zalezalo na sciagnieciu ich do siebie. Long Live Acid!!!

barmy army