UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Acid - flagowy okret polskiego rocka i metalu. Powinnismy sie cieszyc ze jakies 4 lata temu zauwazyli Elblag i dopisali go do listy miast obejmujacej ich trasy koncertowe. A stalo sie to dzieki wlascicelowi Edenu, ktoremu zalezalo na sciagnieciu ich do siebie. Long Live Acid!!!
barmy army