UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakie debile ci zazdrosnicy z elblazkowa. .. acidy graja chyab wszedzie gdzie ich ktos zaprosi. nie wierze ze sami sie tutaj pchali. .. oni wala co i ruch wielkie sztuki dla tysiecy ludzi w wawie i wrocku itp swoje juz zrobili i zarobili robia to chyba od 20 lat i maja z tego radoche. .wasze pisane bzdur nie zmieni faktu ze nadal beda to robic i miec radosc z tego, a fanow maja.