UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

guzik prawda - jezdza po prowincjonalnych miescinach bo nigdzie indziej juz ich nie chca ---> niech spadaja na emeryture albo ida grac do arki noego


Anuluj