UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

panie normalny sam sie umyj; ) statystyczny "brudas" częściej sięga po mydło niż ty. .a acidzi od 20 lat grają wszędzie, gdzie się da. .czy to metalmania, wośp, czy juwenalia, czy kto co tam jeszcze wymyśli i jakoś po frekwencji drodzy zazdrośnicy nie widać, żeby byli olewani, czy nielubiani:) więc nie macie co się pocić i przegrzewać mózgownic w wypisywaniu bzdurnych komentarzy, bo i tak nikt was na poważnie nie weźmie:) powracająć do koncertów ACID, to pitolicie drodzy państwo, że nigdzie ich nie chcą. .przykład? bodajże 2krotnie złoty bączek na woodstocku, fryderyki, bla bla. .a i na obecnej trasie koncertowej zachaczyli o Londyn i Dublin:) więc zatkajcie dzioba i swoje frustracje i zazdrości wyładujcie w samotności:P

acid maniac:)