UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Bartoszu niech się Pan nie przejmuje krytyką, przecież sam Poseł deklarował, że nie weźmie udziału w wyborach. Bzdury piszą zwolennicy Pana Nowaczyka mówiąc "nie głosowałeś nie masz prawa sprawdzać władzy" otóż z moich poborów miasto co miesiąc dostaje ponad 2000 zł podatku ( już wyliczony haracz z PIT dla MS ), od transakcji drugie tyle, czyli rocznie ok. 44.000 zł. Ułamek z tego jest pensją Pana Nowaczyka, urzędników dietą radnych i gwiżdżę na to czy głosowałem czy nie mam prawo ich kontrolować. A Oni są teraz osobami publicznymi i muszą się tej kontroli poddać !!!! Pan Bartosz jest młody nie wiem czy pracuje czy nie to nie ma znaczenia. Osoby publiczne podlegają ocenie każdego mieszkańca. Jest takie powiedzenie " jak się nająłeś za psa to szczekaj" To nie podlega dyskusji. A że w programie są bzdury ( darmowe punkty lekarskie ? Każda przychodnia takim jest !!! ) tym bardziej zwiększyć trzeba nadzór nad władzą.
z polski