UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeczytałem pierwsze zdanie i przerwałem, bo takich głupot nie mogę i nie zamierzam dalej czytać! Kto tu miał więcej bilbordów? Bo chyba mi się przewidziało gdy jeździłem po Elblągu i na Dąbka, Bema i Grunwaldzkiej widziałem na każdym słupie facjatę Słoniny?
pentaxxx