UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie głosowałeś nie narzekaj!!! Nie rozumiem osoby która pisze ten artykuł. Idź do prezydenta i z nim o tym porozmawiaj!!!

jks

Anuluj