UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci co głosowali na Nowaczyka wynajęli go do rządzenia miastem na 4 lata. Jeżeli będzie dobrym prezydentem to za 4 lata przedłużymy mu kontrakt. A jak się nie sprawdzi, to można wynająć innego. W interesie nas elblążan jest by Grzegorz Nowaczyk był dobrom prezydentem i w miarę możliwości powinniśmy w tym pomóc. A jak będzie robił błędy powinniśmy o ty mówić, bo nikt nie jest nie omylny(bardzo ważna rola mediów). Elbląg to wspólne dobro i warto by był fajnym miastem do życia, by młodzież z nie go, tak masowo nie wyjeżdżała. Bo do tej pory młodzi ludzie głosowali nogami szukając swojej szansy na dobre życie po za Elblągiem

WojŁawrynowicz

Anuluj