UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tekst jest farsą. To tak jakby ślepiej napisał Nam o swoich wrażeniach po obejrzeniu obrazu. Skoro nie był Pan na wyborach to. .. .a z resztą. .szkoda słów


Anuluj