UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, to rzeczywiście godna sprawa - uruchomienie transportu wszelakiego (szynowego, wodnego i kołowego) wokół naszych wielu atrakcji (Elbląg + okolice). Dotychczasowa władza zniszczyła (nie tylko samorządowa) kompletnie ten transport i nie ma żadnej koncepcji reaktywacji powyższego. Proponuję wzorem państw skandynawskich oprzeć tą dziedzinę o drobny prywatny sprzęt pływający, który będzie o wiele bardziej wydajniejszy, sprawniejszy i logistycznie dopasowany do potrzeb tej krainy. Wiele tu jest do odrobienia i przewalenia - miejmy nadzieję po najbliższej niedzieli do pokonania.

MiejscowyAborygen