UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ożywienie kanału pod szyldem Elbląga to świetny pomysł. sam często wypływam z miasta i brakuje mi trochę naszego tu ruchu. trzeba to wykorzystać. ma Pan mój głos. pamiętam jak walczył Pan z Ostródą o zachowanie właściwej nazwy.

popierampomysł

Anuluj