UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ożywienie kanału pod szyldem Elbląga to świetny pomysł. sam często wypływam z miasta i brakuje mi trochę naszego tu ruchu. trzeba to wykorzystać. ma Pan mój głos. pamiętam jak walczył Pan z Ostródą o zachowanie właściwej nazwy.
popierampomysł