UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czerwony, często nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale tu niestety masz racje. :( Nie zgadzam się z jednym: „ … zamiast na wybory… to pojadę do Bażantarni… ” . BOJKOT WYBORÓW- co proponujesz, jest delikatnie mówiąc niemądre. Bo bojkot wyborów czy oddanie głosu nie ważnego jest, też udziałem wyborach z oddaniem pola tym, co glosują i przez to znów będą wybrani kiepscy radni. TO NIE PRAWDA, ŻE NIE MA DOBRYCH KANDYDATÓW!!! Na prawie każdej liście można znaleźć kandydatów porządnych i zaangażowanych w sprawy Elbląga i jego mieszkańców. Na ogół nie są oni na pierwszych miejscach. Bo pierwsze na ogół są zarezerwowane dla "farbowanych politykierów ". Niestety takie skutki braku w ordynacji okręgów jednomandatowych, co obiecała PO w swoim programie. I tyko masowe głosowanie na dobrych kandydatów daje nam szanse na dobre władzę w Elblągu. GŁOSUJCIE NIE NA LISTY CZY PARTIE, A NA KONKRETNYCH LUDZI, którzy nie tym, co mówią i obiecują, a tym co robią wystawiają sobie dobra ocenę.

WojŁawrynowicz

Anuluj