UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ożywienie kanału pod szyldem Elbląga to świetny pomysł. sam często wypływam z miasta i brakuje mi trochę naszego tu ruchu. trzeba to wykorzystać. ma Pan mój głos. pamiętam jak walczył Pan z Ostródą o zachowanie właściwej nazwy.

popierampomysł