UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To co napisał „ C” jest porażającym przykładem miernej jakości naszych radnych. „ Zielony tramwaj” to sprawa aferalna. Wydano społeczne pieniądze, nas elblążan. Zbudowano za spore sumy nikomu nie potrzebny, pseudo ekologiczny „ statek” . Brzydki, wręcz ohydny, za duży na Kanał Elbląski(nie mieści się pochylniach), z za słabymi silnikami na Zalew Wiślany i do tego bez wentylacji - niebezpieczny dla pasażerów. W wielu miastach radni opozycji zrobiliby z tego aferę i wyjaśnili, kto jest odpowiedzialny za takie marnotrawstwo środków publicznych. W poniedziałek obudzimy sie z znów z prawie niezmieniona radą. Bo tak działa ordynacja wyborcza. W poprzedniej radzie na 25 miejsc 16 to jedynki na listach, 2- dwójki, 3-trójki. GŁOSUJCIE NIE NA LISTY CZY PARTIE, A NA KONKRETNYCH LUDZI!!!

WojŁawrynowicz