UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ludzie co wy piszecie znam tych ludzi i to wspaniała rodzina i bardzo kochają swojego synka i bardzo o niego dbają nie szkalujcie matki bo nie jeden z was chciałby taką mieć a wypadki zdażają się każdemu!SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I DOMU!!!!!
SĄSIAD Z GRONOWA