UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ludzie co wy piszecie znam tych ludzi i to wspaniała rodzina i bardzo kochają swojego synka i bardzo o niego dbają nie szkalujcie matki bo nie jeden z was chciałby taką mieć a wypadki zdażają się każdemu!SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I DOMU!!!!!
SĄSIAD Z GRONOWA