UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

stulcie się wszyscy i zajmijcie własnymi tyłkami!!! znaleźli się idealni kierowcy i rodzice!!! a poszkodowanym życzę zdrowia i szybkiego powrotu do domku!!!!

ja!!

Anuluj