UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widzę, że jak zwykle przy okazji wypadków wypowiadają się sami doskonali kierowcy i nieomylni ludzie. .. .. ludzie trochę pokory, a gdyby to była wasza żona?

sprawiedliwy

Anuluj