UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co do tirowców - nikt wam nie każe podejmować takiej pracy, a jak już to nie jesteście bezkarni. Niedawno wracałem z Niemiec ciągnąłem sobie kemping więc za szybko jechać nie mogłem. Na spokojnie przejechałem prawie 1000 km w Niemczech, a kiedy wjechałem do kraju debilizmu i zacofania od razu trąbienie i spychanie naczepami. I to nie jeden czy dwóch - myślicie, że nic wam nie grozi za kółkiem tira oby każdego kto robi takie "śmieszne " numery spotkało coś równie "śmiesznego". Te debile jeszcze się bezczelnie nabijały na cb. Tak DEBILE POWINNI WAM JESZCZE BARDZIEJ PODNOSIĆ POPRZECZKĘ BO SAMI SOBIE ROBICIE POD GÓRKĘ