UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do wkurzonego. Kierowcy 40 tonówek przyczynili się do śmierci 184 osób w ciągu ubiegłego roku (2009). I to nie tylko dla tego że ten czy inny, ,nie wyhamował". Nie czepiaj się ich. Na naszych krajowych drogach tygodniowo ginie ok. 40 osób. Masz teraz porównanie. Dane te nie są wzięte z sufitu tylko z Komendy Głównej Policji. To są w większości kierowcy profesjonaliści ale nawet w tej grupie zawodowej może trafić się debil. Tak jak w każdej dziedzinie życia. Sam obecnie prowadzę autobus ale wiele lat jezdziłem 40 tonówką i znam realia tej pracy.

krzysio

Anuluj