UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do "kierowcy" a jak byś się czuł gdybyś jechał sobie, a tu nagle z naprzeciwka widzisz jak tir tira wyprzedza na moście w kiezmarku -miałem taką sytuację - a do tego okazało się że są to dwie cysterny, i jeszcze pytanie a jaka jest dopuszczalna prędkość tira, no chyba nie stówa, jak widzę coś takiego to mam chęć powiedzieć takiemu, spieszysz się ? to se kurna kup helikopter i nie bądź zagrożeniem dla innych
też kierowca